Konec nepříjemného pocení při sportu

Žádný komfort vám při sportu neposkytne nic jiného, než speciálně vyrobené funkční prádlo, které má několik vlastností, které zabrání nepříjemnému pocitu. Je rozděleno hned do několika vrstev. První vrstvou je termoprádlo, které přiléhá k tělu. Jeho funkce je vám určitě více než jasná. Má za úkol odvádět vlhko od těla. Tuto vrstvu můžete také znát pod názvem sací.
ksicht při posilování

První vrstva prostě a jednoduše odvede pot a pošle jej do dalšího oblečení . Tam se velmi snadno odpaří. Aby tento proces fungoval tak, jak správně má, je potřeba volit dobře materiály, kterými jsou především ty ze syntetických vláken. Oproti bavlně a vlně vlhkost nevsakují do sebe.

Termoprádlo neoceňují sportovci pouze v zimě, ale také v létě. V zimě by jim oblečení, které je chladící, mohlo způsobit nemalé potíže.

Určitě jste se i vy už někdy setkali se zablokovaným krkem, kdy není možné otočit ani hlavou. Právě nevhodně zvolené oblečení do chladných dní s sebou tento problém nese.

Při nákupu tohoto typu oděvů je potřeba dbát na správnou velikost. Pokud na vás totiž bude oblečení viset, dobrou službu vám rozhodně neprokáže. Je nutné, aby oděv měl přiléhavý styl a perfektně seděl na vašem těle. Výrobci oblečení, které je určeno pro sportovní účely, dokáží své zákazníky obléct od hlavy až k patě.
cvičení v tělocvičně

Například takové ponožky pro sportovní účely se vyznačují tím, že svého nositele zahřejí i, aniž by noha musela být jako v nádobě s vodou. Noha je v teple a přesto se nepotí. Tyto ponožky mají navíc zesílenou patu v oblasti chodidla, což je výhodné například při nárazech. Kromě toho se není potřeba obávat, že by se po několika krocích stala z ponožky rulička, která by byla natlačená ve špičce boty, tak jako to někteří z nás znají u levných výrobků. Tomu totiž zabraňuje elastický proužek, který můžete najít okolo nártu a chodidla.