Buďte připojeni

Váháte kvůli svému připojení k síti? Viděli jste už modernější systémy, rychlejší nabídky a levnější ceny? Něco z těchto důvodů Vás přivedlo na myšlenku, že byste to chtěli změnit? Nemáte potřebnou rychlost, spojení padá, není stabilní, je hodně proměnné, má výpadky, není dostatečně rychlé a právě z těchto důvodů to chcete změnit?
Zajistíme spolehlivé, vysokorychlostní a kvalitní spojení do všech domácností a firem. Internet Praha 4 to je připojení nejvyšší rychlosti za nejnižší cenu.paní s culíkem v růžovém saku sedí s notebookem, fotografie zboku

  1. Oblast 4

Naše hlavní město se těší velké oblibě. Je zde spousta firem, domácností, provozů, obchodů a všichni potřebujeme připojení k síti. V této oblasti se nachází hned několik významných ulic. Zastřešujeme oblast, kterou je součástí:

  • Braník, Hodkovičky, Krč, Lhotka, Kunratice, Michle, Nusle, Podolí, Šeberov, Újezd u Průhonic, Záběhlice.
  • Oblast 11 – Jižní město

Dále samozřejmě poskytujeme internet v oblasti městské části pod označením 11. Na vysokorychlostní připojení se můžete těšit v oblasti:

  • Háje, Chodov.
  • Oblast 12

A nesmíme zapomínat ani na další část pod označením oblasti 12. Připojení je vhodné pro rodinné domy, byty, komerční byty, činžovní domy, a různé další objekty, včetně firem, skladů, různých provozů, obchodů a v rámci dalšího pracovního vytížení.

  • Cholupice, Kamýk, Komořany, Libuš, Modřany, Písnice, Točná.

otevřený notebook, ruce na klávesnici a na myši, otevřené stránky

Vyzkoušejte změnu

Všechny ulice a uličky, ale i rozlehlé oblasti kolem firem, hal a provozů pokrýváme vysokorychlostním připojením, které je nejenom spolehlivé, ale především za rozumnou cenu. Připojení je vhodné pro domácnosti i do všech firem a kanceláří. Už žádné zasekávání nebo zdlouhavé načítání. Konečně budete moci být online neustále a to jak v pracovním, tak i osobním životě. Pomocí připojení se můžete bavit, hrát hry, komunikovat s přáteli, ale také se dívat na televizi nebo pracovat na projektu.