Den v trampolínovém parku bude nezapomenutelný

Ocitnout se v prostředí, ve kterém se cítíme dobře a kde jsou s námi lidi, které tolik milujeme, se považuje za výjimečné chvilky a v žádném ohledu na nich nedáme dopustit. Stejný pocit můžete zažít i díky tomu, že váš volný den strávíte v trampolínovém parku, který není určený pouze pro malé ratolesti.
Jeho nabídka atrakcí a možnost dokonale se vybláznit – uchvátí i dospělé a z toho důvodu se o tento zážitek nenechte připravit tím, že ho nenavštívíte.
chlapec při skoku

Rodiny, party přátel, ale i teambuilding z práce

V JumpParku se atrakce a všechny prostory neliší dle věkové skupiny nebo toho, jestli jste přišli s rodinou, vašimi dobrými přáteli nebo kolegy z vašeho zaměstnání. Dveře jsou otevřené pro všechny, kteří se nebojí vyzkoušet si skákat dle libosti – v jakémkoliv věku. Zábava se nevyhne nikomu a potěší vás několik různých atrakcí, na kterých se pouze skáče.
Nabídka oblíbených sportů, výběr z trampolín, které jsou i na zdi a rovněž i atraktivní disciplíny, které nemáte možnost zažít nikde jinde (slackline, twistladder, battle beam) ohromí všechny, kterých vezmete s sebou.
děvče ve výskoku

Zážitkové hubnutí

V trampolínovém parku se můžete setkat i s lekcí hubnutí, která je v doprovodu profesionálního trenéra na úrovni, jakou jste doposud nezažili. Přihlaste se na kurzy zábavného skákání, při kterém shodíte nadbytečné kilogramy a především se dobře zabavíte.
Tento způsob hubnutí je zcela jiný, než znáte a přesvědčit se o tom můžete právě tím, že se na jednu lekci (třeba i s vaší kamarádkou) zapíšete.

Taková párty, jakou vaše dítě ještě nemělo

Blížící se narozeniny vašeho dítěte jsou velmi stresujícím obdobím, kdy musíte promyslet každý detail tak, abyste vašeho oslavence ohromili i zajímavým programem. Uspořádejte oslavu v JumpParku a uvidíte, že si přijdou na své nejen malé ratolesti, ale i všichni dospělí. Vzít si s sebou můžete i vlastní narozeninový dort a strávit tak tento velký den se vším, co k němu patří.