Kvalitní bydlení za dostupnou cenu

Řešíte otázku bydlení ? Chtěli byste žít pod vlastní střechou? Nedaří se vám získat hypotéku? V takovém případě je zřejmé, že na to musíte jít jinak. Běžné vlastní bydlení stojí řádově milióny, a to platí jak pro novostavby, tak pro rekonstrukce, a dokonce i pro byty ve větších městech. Pakliže tyto peníze nemáte k dispozici, a dokonce ani hypotéku, která by vám nedostatek pomohla překonat, musíte si zkrátka zvolit levnější variantu. Skvělá zpráva je, že existuje! Nejedná se o nic jiného, než o mobilheim – plnohodnotné vlastní bydlení, byť na poněkud menším prostoru. Ovšem pozor, ve srovnání s malinkými byty v Praze a jejich cenou, si vy v mobilheimu Lavarohouse.cz budete žít jako král, ať už ho necháte postavit kamkoli.tulipány, domov, klíč, sweet home
Mobilní dům se svými vnitřními dispozicemi nejvíce ze všeho podobá právě menším městským bytům. Ovšem nikoli těm, které jsou miniaturní. Zde budete mít k dispozici naprosto vše, co ke spokojenému bydlení potřebujete, a to jak nezbytné sociální zázemí, kuchyňský kout anebo sedačku, tak i ložnici, a případně i dětský pokoj. Jak je tedy vidět, jde o naprosto plnohodnotné bydlení, ve kterém vám nic scházet nebude.
Bude to zkrátka takové, jako byste si nechali postavit menší byt třeba na louce, na zahradě, anebo kdekoli jinde, kde budete chtít. Pro usazení podobné stavby dokonce nepotřebujete ani vlastní pozemek, pakliže tedy nevlastníte ani pár vhodných metrů čtverečních, můžete si je pronajmout.látkový domeček, červený
Mobilní dům nebude vyrůstat na místě, nýbrž v areálu výrobce, který ho k vám za pár týdnů doveze – a to na klíč, připravený pro stěhování.
Díky tomu, že se jedná o stavbu bez pevných základů, nepotřebujete pro její umístění žádné stavební povolení. Ušetříte si tak nepříjemné obíhání úřadů, a také tisíce korun za různé poplatky. A pokud se náhodou někdy v budoucnu rozhodnete odstěhovat, můžete vzít své bydlení kamkoli s sebou.