S námi se stanete královnou večera

https://www.promod.cz/zena/nova-kolekce/index.html v=“Content-Type“ content=“text/html; charset=UTF-8″>

Pokud stojíte před otázkou jaké, šaty zvolit pro letošní plesovou sezónu, nabízí se několik řešení. Tím nejjednodušším je vzít model, který jste již na sobě měla předchozí roky, nebo zvolit https://www.svatebni-saty-spolecenske-plesove.cz/plesove-saty/ řešení, které předčí vaše očekávání.
Dívka s chlapcem pózující ve společenských šatech
V našem pražském salonu máte totiž na výběr nejenom plesové, ale i svatební a společenské šaty všech velikostí a délek, takže skutečně uspokojíme požadavky i těch nejnáročnějších klientek. Navíc jsme připraveni Vámi vybraný model upravit tak, aby Vám padl jako ulitý. Jestliže si přece jen z naší obrovské nabídky nebudete moci vybrat, přicházíme se službou ušití šatů, dle vašeho přání. U nás najdete modely, které mají originální střihy, podle návrhů známé návrhářky, za použití materiálů korespondujících s posledními módními trendy, jako je krajka, satén, šifon a tyl.
Pokud se rozhodnete k návštěvě našeho salonu, doporučujeme vám kontaktovat nás telefonicky a domluvit si zkoušku, při které se Vám budou plně věnovat naše asistentky. Na zkoušení šatů si vyhraďte dostatek času, od jedné hodiny do sto minut, abyste měla skutečně možnost v klidu vybrat a posoudit, jak model padne. V případě, že šaty závazně zarezervujete již během návštěvy, odpadá tímto poplatek za zkoušku. Součástí závazné objednávky je také zaplacení padesáti procentní zálohy ve výši celkové půjčovní částky uvedené ve smlouvě. Využijte také možnosti nakoupit krásné modely ze sekce výprodeje, kde najdete také oblečení pro pány. Nabízí se samozřejmě také možnost přímého zakoupení šatů, které udělají radost například vaší dceři, nebo vnučce u příležitosti maturity, nebo svatby. Na takový dárek od Vás jistě nezapomenou.
Dívka v modrých společenských šatech sedící na zemi
Pokud jste se rozhodla pro výběr některých ze šatů z kolekce, kterou představujeme na našich stránkách, bude nám nesmírným potěšením se s Vámi setkat osobně v našem pražském salonu.