Úniková hra Praha

Hledáte únikovou hru v Praze? Nejbližší je v Kolíně.
Escape room je jedinečným a báječným zážitkem pro celé rodiny, pojmout to můžete jako výlet, ale také můžete pozvat přátele, kamarády, spolužáky, kolegy z práce a vymyslet to jako teambuilding https://www.enigmaescape.cz/hledate-unikovou-hru-praha/.přesýpací hodiny.jpg

  • Máte rádi počítačové hry? Řešení úkolů a hádanek? Rádi byste si to vyzkoušeli na vlastní kůži? Není to jako sedět doma u tabletu nebo na mobilu a něco si lupkat, věřte, že tady to bude jiné. Hra vás velice brzy celá pohltí a vy na chvíli nebudete přemýšlet nad ničím jiným než nad tím, jak se dostat ven!Vše musíte stihnout v reálném čase a to za 75 minut.
  • Co je úkolem celé hry? Dostat se ven! Základní úkol, který musíte splnit. Abyste toho dosáhli, musíte hledat skryté nápovědy, předměty, přemýšlet a logicky uvažovat. Zavedou vás ke klíči k zámku nebo ke kódu a pustí vás dál.

Vhodné pro děti do 15 let v doprovodu dospělých, nad 15 let už mohou přijít samotní

Telefony a hry na počítači, přeci nenecháme děti, aby byly tak ovlivněné médii a sezením u počítačů. Změňte jejich pohled na svět. Změňte jejich styl přemýšlení. Určitě to dokážou. Pokud mají nad 15 let, nemusí už v doprovodu dospělého.kapesní hodiny.jpg

  • Báječná zábava, vhodná jako dárek. Dejte jim poukaz, aby mohli zažít něco nového a prožít nezapomenutelný zážitek na vlastní kůži. Jistě zde použijí veškeré dosavadní znalosti a zkušenosti z počítačových her. Uvidíme, jak se chytnou a jestli vše vyřeší napoprvé. Musí najít nápovědy, klíče, budou řešit úkoly, ovšem není to nic, co by člověk nezvládl, jen je nechte, ať se trochu bojí, ať mají strach, jestli to stihnout včas, jestli neuvíznou v místnosti navždy. Určitě si poradí a možná budou rychlejší než my dospělí. Dejte jim tímto závdavek, aby mohli prožít něco jedinečného a originálního. Uvidíte, že je to bude bavit. Naučí se pracovat a řešit problémy v týmu, protože tato hra je také vypracována za účelem zlepšení komunikace. Musí společně řešit nelehké úkoly a přemýšlet, jenom tak se dostanou ven.