Zažijte i vy Barber den

Muži jsou známí tím, že veškerou pozornost vůči jejich vzhledu zaměřují jenom na základní péči o sebe. Nemají potřebu tolik lpět na detailech jako ženy, které jsou schopné strávit celý den na kosmetice. O sebe i přes to dobře pečují a tak nemají potřebu vyhledávat nějaké salóny krásy. Výjimkou je však pánské holičství Barber shop, které je poslední dobou natolik oblíbené, že tam chtějí vstoupit i muži, kteří žádné vousy nemají.
barber shop

Mít vousy je už přednost, nikoliv zanedbání

Byli časy, kdy se porost na tváři muže, považoval za nespolečenský a zanedbaný způsob života. Byla výsada se pravidelně holit břitvou a nedat ostatním důvod myslet si, že jste bezdomovec. Muž, který si nenechal své vousy a měl je dokonale oholené byl pro společnost mužem, kteří o sebe dbá.
Doba ovšem pokročila a i mužské holení tváře se změnilo za pochodu. Časem se vousy tolerovali starším mužům a knír pod nosem byl znakem dospělosti. Strnisko na bradě se zpopularizovalo až v posledních letech. A o takové vousy, je potřeba se starat!
holení břitvou

Společnost Barber shop

Barber je exkluzivní pánské holičství, které svým nápadem a stylem ohromilo široké zastoupení mužů. Jeho přednost spočívá ve vkusné a dokonalé úpravě vašich vousů bez zbytečného holení a zkracování. Principem je zajistit vašim vousům vzhled a úpravu, nikoliv se jich zbavit. Nemalou pozornost mužů do tohoto holičství přiláká i možnost, dát si k péči o jejich vousy i nějaký ten drink. Nabízí tam spíše luxusní výběr alkoholu jakými jsou různé druhy whiskey, přece jenom si toto místo nesmíte plést s hospodou.
Proč právě Barber shop?
·        Je to zcela něco nového, co tady ještě nebylo
·        Mladá generace holičů, která se nebojí výzev
·        Příznivé ceny – za celodenní odpočinek a komfort
Co se týče nápadu, praktičnosti, luxusu a pohodlí, tento druh holičství se trefí do noty každému muži.Protože v něm najde vše, co je mužům odjakživa blízké. A především mužné!