Zažijte i vy Barber den

Muži jsou známí tím, že veškerou pozornost vůči jejich vzhledu zaměřují jenom na základní péči o sebe. Nemají potřebu tolik lpět na detailech jako ženy, které jsou schopné strávit celý den na kosmetice. O sebe i přes to dobře pečují a tak nemají potřebu vyhledávat nějaké salóny krásy. Výjimkou je však pánské holičství Barber shop, které je poslední dobou natolik oblíbené, že tam chtějí vstoupit i muži, kteří žádné vousy nemají.
barber shop

Mít vousy je už přednost, nikoliv zanedbání

Byli časy, kdy se porost na tváři muže, považoval za nespolečenský a zanedbaný způsob života. Byla výsada se pravidelně holit břitvou a nedat ostatním důvod myslet si, že jste bezdomovec. Muž, který si nenechal své vousy a měl je dokonale oholené byl pro společnost mužem, kteří o sebe dbá.
Doba ovšem pokročila a i mužské holení tváře se změnilo za pochodu. Časem se vousy tolerovali starším mužům a knír pod nosem byl znakem dospělosti. Strnisko na bradě se zpopularizovalo až v posledních letech. A o takové vousy, je potřeba se starat!
holení břitvou


</div>

<h3>
	Společnost Barber shop</h3>
<p>Barber je exkluzivní pánské holičství, které svým nápadem a stylem ohromilo široké zastoupení mužů. <u>Jeho přednost spočívá ve vkusné a dokonalé úpravě vašich vousů bez zbytečného holení a zkracování.</u> Principem je zajistit vašim vousům vzhled a úpravu, nikoliv se jich zbavit. <u>Nemalou pozornost mužů do tohoto holičství přiláká i možnost, dát si k péči o jejich vousy i nějaký ten drink.</u> Nabízí tam spíše luxusní výběr alkoholu jakými jsou různé druhy <strong>whiskey</strong>, přece jenom si toto místo nesmíte plést s hospodou.<br />
<u>Proč právě Barber shop?</u><br />
·        Je to zcela něco nového, co tady ještě nebylo<br />
·        Mladá generace holičů, která se nebojí výzev<br />
·        Příznivé ceny – za celodenní odpočinek a komfort<br />
<u>Co se týče nápadu, praktičnosti, luxusu a pohodlí, tento druh holičství se trefí do noty každému muži.</u>Protože v něm najde vše, co je mužům odjakživa blízké. <strong>A především mužné!</strong></p>

            <div class=
Zažijte i vy Barber den
Ohodnoťte příspěvek