Kdo půjčuje podnikatelům?

Není žádnou vzácností, když se i soukromý podnikatel dostane do finančních problémů. Protože i on je jenom člověk z masa a kostí a tudíž prožívá totéž, co ‚obyčejní lidé‘. A existuje celá řada způsobů, jak se může do potíží dostat.
A stejně tak existuje i nejeden způsob, jak se dotyčný ze svízelné situace může zase dostat. Ovšem ne každý způsob je vhodný či dosažitelný pro každého z podobných strádajících.eura v kapse.jpg
Vezměte si například takové banky. Ty jsou tu podle vžitého názoru právě od toho, aby lidem finančně vypomáhaly v tísni nějakou tou půjčkou. Jenže jaká je skutečnost? Když se na ně obrátí někdo z podnikatelů, kdo má nízké příjmy, nedobře vypadající daňové přiznání, záznam v registrech dlužníků a podobně, zpravidla neuspěje. Nedokáže splnit podmínky, jež si banka klade, a nelze mu tam tudíž vyhovět.
A co pak?
Pak se naštěstí nabízí ještě nebankovní hypotéka bez registru Nebankovni-hypoteka-cz.cz, jež může být spásou i pro právě takového problematického žadatele. Protože zde jsou kritéria, jimž musí žadatel stůj co stůj vyhovět, docela jiná než u bankovních půjček, a dokáže je splnit i ten, kdo je u jiných poskytovatelů vysloveně ztracený případ.
U nebankovní hypotéky stačí mít nějakou vhodnou nemovitost, jež by mohla být dána za poskytnutí peněz do zástavy, stačí mít příjmy dostačující alespoň pro splácení po těch nejnižších možných částkách. A nic víc. Na nedobře vypadající daňové přiznání se tu hledí docela jinak, nevadí ani exekuce, ani jiné půjčky, ani záznamy v registrech. Nad lecčím se tu dá přimhouřit oko.rubly v kapse.jpg
A pokud tak někdo potřebuje urgentně peníze a nikde jinde mu nepůjčí, může vsadit právě na tento typ finanční pomoci. Uspět se tu dá snadno a rychle, nemusí se tu zbytečně papírovat, podmínky se dají dohodnout velice výhodné. A díky tomu má podnikatel v nesnázích záhy to, čeho je mu zapotřebí.
Peníze, co jiného?