Sladké hubnutí

Preferujete sladké snídaně před těmi slanými, ale zároveň chcete držet dietu a něco shodit? Pak vyzkoušejte proteinovou dietu, se kterou si můžete dopřát i nějaké ty sladké pokrmy. Kdo by si rád občas nezamlsal? Ovšem ti, kteří chtějí zhubnout a jsou právě v nějakém tom dietním režimu, to mají v tomto ohledu poněkud složitější. Někdo má silnou vůli a sladkému odolá, někdo ovšem odolat nedokáže, ale pak má špatné svědomí, že porušil dietní plán. Co takhle ale dieta, ve které je sladké v určité podobě povoleno? Proteinová dieta a její produkty speciálně vyrobené právě pro ketodietu toto povoluje. A to je skvělá zpráva pro ty, kteří si rádi občas zamlsají, ale chtějí si také hlídat postavu, příjem cukrů a kalorií.
Potřebujete sladký doping?vafle se šlehačkou.jpg Rychlou svačinku? Něco malého sladkého? Zkuste to třeba s výtečnými vaflemi Prodietix, které jsou chutné a neohrozí váš dietní režim. Obsahují důležité proteiny, pomocí kterých se snadněji zbavíte přebytečných kilogramů. Vybrat si můžete hned ze tří lákavých příchutí – vanilka, čokoláda nebo káva. Snadno si tyto výtečné proteinové vafle připravíte u vás doma a během chvilky tak můžete mít na stole voňavou a lákavě vypadající sladkou snídani pro vás i vaši rodinu.
Dopřejte si kvalitní náhradu za nezdravé a cukrem nabité sladké pochoutky a s chutí a bez výčitek posnídejte nízkoenergetické proteinové vafle s vaší oblíbenou příchutí vanilky, čokolády nebo kávy. Mají totiž snížený obsah cukru, ale zato zvýšený obsah cenných a zdraví prospěšných bílkovin, jejichž příjem je klíčový na cestě za vaší štíhlejší postavou.borůvkové vafle.jpg
Pochutnejte si bez výčitek na této sladké dobrotě, která je u proteinové diety dovolená. Díky skvělé chuti ani nepoznáte, že jíte něco speciálně upraveného pro dietní režim. Dopřejte si třeba po zdravém obědě zaslouženou sladkou tečku v podobě křupavých a sladkých vaflí.