Speciální nabídky

Čas od času si člověk potřebuje doplnit šatník, a pokud hledáte takové oblečení, které by vás zahřálo za všech okolností, určitě jste na správné adrese. Máme pro vás luxusní mikiny ze speciálních materiálů. Naše kousky mají dvě vrstvy, díky kterým je zajištěna skvělá tepelná izolace, a vaše tělo tak bude v teple během všech aktivit. Zároveň je odváděna vlhkost od těla a také přebytečné teplo, které se hromadí v první vrstvě. Druhá vrstva je tedy vytvořena tak, aby byla maximálně prodyšná a pot se mohl okamžitě odpařovat a nezůstával přítomen na vás.

mikina

A jaké typy byste mohli v naší nabídce najít? Jsou tu kousky nejen pro sport, ale také pro volný čas. Při aktivním pohybu se budou také jistě hodit, protože ať už si vyjdete na procházku nebo se vydáte na výlet klidně do města, musíte být vždy v teple a pohodlí. Nemusíte být vrcholový sportovec na to, abyste si mohli pořídit skutečně skvělé a značkové mikiny nebo další druhy prádla.

Perfektní pro sport i běžné nošení

Naše mikina craft je skutečně skvělým pomocníkem pro každou situaci. Vyrazte si kempovat do přírody s přáteli či rodinou, a uvidíte, že v chladných večerech nezahřeje nic víc, než naše prádlo. Vyzkoušejte tu nejlepší technologii, která je roky vyvíjena a nyní se nachází na svém vrcholu. Jedinečné průduchy v potících zónách zaručují, že se budete vždy cítit fit. Klidně můžete jet na kole do práce a tam se pohodlně převléci do saka bez toho, abyste byli propocení od hlavy až k patě.

šedá mikina

Pokud by vám nestačila jen svrchní část oděvu, určitě si můžete vybrat také nějaká trička, kalhoty nebo například bundy, protože náš sortiment je skutečně široký a zaručujeme vám tu nejvyšší kvalitu. Rozhodněte se pro speciální značky, speciální technologii, která vám zjednoduší život.