Bydlení je hra

Realita ale většinou nebývá tak růžová jako naše představy. Ne každý se narodil ve velkém rodinném domě, kde pak může zůstat se svými rodiči a upravit si třeba vyšší patro. I když takové soužití dvou generací není nijak snadné a člověk musí udělat řadu kompromisů. Těm ostatním zbývá najít si práci, která jim poskytne vyšší výdělky anebo zkusit štěstí s hypotékou.

stavby

Při cestě do banky si dobře promyslete, k čemu vlastně celou sumu budete chtít využít. Nechoďte sem také s prázdnou, platný průkaz totožnosti a doložení vašich příjmů je nezbytnou součástí žádosti o takový úvěr.
Nemusíte ale řešit jenom bytovou otázku. Pokud vás trápí neuvážené hříchy z vašeho mládí, pak vám je může pomoci vyřešit: https://www.hypoteka-bez-registru.net/americka_hypoteka/.

Sázka na jistotu

V podstatě se takto můžeme bavit právě o americké hypotéce, která nás osloví zejména svojí bezúčelností a variantou předčasného splacení bez sankce.Žádat o ni lze u mnoha finančních institucí, které ani nemusí mít status banky.

Podmínky, výhody, nevýhody
* Rozhodně je lepší než klasický spotřebitelský úvěr.
* Splácíte totiž daleko nižší úrok, kdy si jednotlivé měsíční částky můžete rozdělit až na 20 let.
* Banka nezkoumá důvod vaší žádosti.
* Díky ní se dostanete k opravdu vysoké částce, která by jinak nebyla ani možná.
* Nezbytná je však zástava nemovitosti, která činí až 70% její hodnoty.
A tím jsme přeskočili rovnou k hlavní nevýhodě. Pokud totiž přestanete řádně splácet, můžete přijít i o střechu nad hlavou. Záleží tedy jen na vás, zda takové riziko naložíte na svá bedra.

smlouva

Oproti tomu je značnou výhodou, že právě na tento typ hypotéky, se vztahuje zákon o spotřebitelském úvěru, kdy je ochrana spotřebitele opravdu velmi vysoká. Patří sem například rozsáhlé poskytnutí informací vám jako klientovi od zprostředkovatele a mnohé další. Proto se při vaší žádosti vždy informujte, na co máte nárok. Každý dobrý bankéř vám jistě dobře poradí.