Ta nejlepší péče pro Váš bazén

Staráte se o Váš bazén opravdu pravidelně a kvalitně? Dopřáváte mu ty nejlepší přípravky bazénové chemie a stále to není ono? Objevují se Vám na hladině vody bílé zákaly nebo jste dokonce e na některých částech bazénového zařízení objevili vápenaté usazeniny? Tak i to se Vám bohužel může stát, pokud napouštíte bazén tak zvaně tvrdou vodou.
Jistě i v domácnosti jste si všimli, že na dně Vaší rychlovarné konvice se usazuje vodní kámen, ve Vaší pračce či myčce.
kluk nad bazénem
Tohle je právě důsledkem tvrdé vody a tyto důsledky se bohužel nevyhnou ani Vašemu bazénu, pokud nezačnete při ošetřování bazénové vody využívat tak zvaný změkčovač. Tímto změkčovačem voda je tabletová regenerační sůl.
cákání vody z vlasů
Tabletová regenerační sůl není vhodná pouze do bazénů, ale také do vířivek či dokonce do Vaší domácí myčky na nádobí. Ano, právě v tak dokonale vysoké kvalitě ji pro Vás máme připravenou na skladě. Pomáhá snižovat vysokou koncentraci vápníku a hořčíku a brání jejich usazování na stěnách, dně či dalších částech Vašeho bazénového zařízení.
Díky tomuto vysoce kvalitnímu změkčovači vody se už nemusíte obávat, že by se Vám ještě někdy objevil ve vodě bílý zákal, či vápenatá usazenina na dně či stěnách bazénu a Vy si tak bez starostí můžete užívat vodních radovánek. A tvrdá voda už Vás prostě a jednoduše nemusí nikdy trápit.
Samozřejmě, že údržba bazénu vyžaduje i dalších přípravků bazénové chemie a v neposlední řadě i několik pomocníků z řad bazénového příslušenství, proto kromě kvalitní a spolehlivé tabletové regenerační soli si u nás pořiďte i další prostředky, které Vám usnadní péči o celé koupací zařízení a vodu v něm obsaženou. Všechny přípravky bazénové chemie a bazénové příslušenství pro Vás máme připraveny ve vysoké kvalitě od předních výrobců a dodavatelů, kteří jsou špičkou na našem i zahraničním trhu.