Zábava, kterou si nesmíte nechat ujít

Dostali jste za úkol vymyslet program na společně strávené odpoledne s přáteli? Pokud byste rádi zařadili alespoň trošku pohybu, ale zároveň něco, u čeho se tolik nezpotíte a k čemu nepotřebujete žádné speciální vybavení, tak popřemýšlejte právě nad laser game. Tato zábavná aktivita patří mezi skutečně velmi oblíbené atrakce, které se dostávají do podvědomí stále více lidí. Lidé to milují z mnoha důvodů. Je to finančně nenáročné, dostupné prakticky v každém větším městě, není potřeba za tím chodit daleko, nepotřebujete žádné speciální vybavení, a je to vhodné naprosto pro každého. Vyzkoušíte to i vy?

DSC_0201

Vyrazte do arény
Laser game se praktikuje v takzvané aréně, což je velká místnost s řadou nejrůznějších překážek, které musíte překonávat, za kterými se musíte schovávat, a za kterými musíte hledat své protivníky. Každá aréna je trochu jiná, díky čemuž vaše každá hra může získat jiný charakter. V aréně může být zároveň pouze jedna skupina. Právě to je důvodem, proč byste se měli rozhodnout pro předčasnou rezervaci, abyste měli své místo jisté a nemuseli jste čekat na ostatní, až dohrají.

  • Unikátní zábava pro malé, velké, ženy i muže
  • Bezpečný a bezbolestný sport, zásahy samozřejmě nebolí
  • Bez požadavků na vybavení, přijďte pouze v pohodlném a sportovním oblečení
  • Různé arény a herní módy pro ještě větší různorodost

DSC8052

Vhodné i pro začínající hráče
Na laser game je skvělé to, že nemá žádná složitá pravidla. Pochopí to tedy během chviličky i ten, kdo s tímto typem her nemá žádné zkušenosti. Konkrétní pravidla však závisí zejména na tom, jaký herní mód jste si zvolili. Dost často se aplikuje forma všichni proti všem, kdy je váš úkol nadmíru jasný. Jiní lidé zase preferují rozdělení se do skupinek, které proti sobě navzájem soutěží. Módů je více, můžete je střídat, různě obměňovat a kombinovat.