A co když vypne proud?

Taková otázka může vzbuzovat úsměv na tvářích, ale v životě existují situace, kdy vám naopak přeběhne mráz po zádech. Například, když by se stalo, že vypne proud v nemocnici anebo v jiném naprosto nepostradatelném provozu. Jenže hodně nepříjemné to může být i na sjezdovce anebo na nějaké horské chatě, v průmyslovém podniku, anebo v jiné firmě. Ostatně stejné potíže můžete mít i doma, jestliže se nacházíte v oblasti, kde jsou dodávky proudu nestabilní. Koneckonců, elektřinu hodně často potřebují i všichni pořadatelé venkovních akcí, a samozřejmě i dělníci na stavbě.

IMG_20190511_101910

Jak se to tedy dělá, že je zdroj proudu vždy po ruce, a to i když vypne proud?
V takové situaci stačí, když budete mít připravenu spolehlivou elektrocentrálu Valeon.
Právě elektrocentrála vás zásobí dostatečným výkonem v případě, kdy dojde k nečekanému či plánovanému výpadku, anebo v situaci, kdy se vyskytujete na místě, kde klasické připojení k síti není dostupné. Třeba když pořádáte koncert na zelené louce anebo vozíte lyžaře na horské kopce.
V takových chvílích je pronájem elektrocentrály k nezaplacení. Spolehlivý a dostatečně výkonný agregát dokáže plně pokrýt vaše požadavky, respektive požadavky vašich spotřebičů. A pokud chcete mít maximální jistotu, že se nic nestane a proudu bude za každé situace dostatek, můžete si objednat třeba i dvě vzájemně synchronizované elektrocentrály.

300kva

A nejlepší je, že toto všechno můžete mít zároveň i s dokonalým servisem, respektive se servisním pracovníkem, který se postará o vše potřebné. O dopravu a usazení na místo, o zapojení všech spotřebičů, o průběžný provoz a doplňování pohonných hmot. A ještě ke všemu si na stejném místě můžete vypůjčit i veškeré nezbytné vybavení jako je kabeláž anebo rozvaděče.
Je skvělé mít po ruce spolehlivou elektrocentrálu, a ještě lepší je mít po ruce i dokonalý servis k tomu!