Náš tým: tým kvalifikovaných pracovníků

MUDr. Jiří Petr, hlavní ortodontista, se díky svým odborným znalostem stal například členem Světové ortodontické asociace a jest také členem Evropské ortodontické společnosti. Působí na mnoha přednáškách a taktéž jeho publikační činnost je značně rozsáhlá. Ve svém oboru je úspěšný a už toho mnoho dokázal. Stejně jako zbytek týmu, i on věří, že dobrý lékař musí své vzdělání rozvíjet během celého svého života.zuby, úsměv

Našim odborníkům důvěřujeme a vybíráme je tak, aby ve své práci viděli nejen hlubší smysl, ale také cítili chuť neustále se vzdělávat v oboru a být stále lepší. Naše služby jsou kvalitní už jen díky lidem, kteří svou profesi dělají s láskou a pílí. Věříme, že právě tento fakt se stal jedním z hlavních faktorů, díky kterému jsme si získali tolik spokojených klientů.

PetrOrtho s.r.o. si uvědomuje, že postavení žen není v naší společnosti vždy snadné. Cení si skvělých pracovnic z řad dam a nebojí se nabízet příležitosti zkušeným špičkám v oboru. V našich řadách tedy působí velice úspěšné ženy na pozici ortodontistek, dentálních hygienistek, zubních techniček i na pozicích manažerských. Oceňujeme jejich cit pro klienty, jejich silnou vůli a tvrdou práci, kterou vynikají.model zubů
Protože chápeme, jak moc je pro klienta důležitý komfort při ošetření, náš tým petrortho.cznabízí zcela osobní přístup ke každému klientovi a samozřejmě také profesionální zhodnocení jeho potřeb. Náš tým vnímá klienta jako partnera a na prvním místě se vždy snaží vyhovět jeho požadavkům. Jeho názory jsou pro nás důležité a plně je respektujeme. S klientem před každým výkonem vždy všechny postupy důkladně konzultujeme a společně hledáme to nejkomfortnější řešení.

Svým klientům děkujeme za důvěru, kterou v nás vkládají. Jste důvod, proč tuto svoji práci tolik milujeme. Bez Vás bychom nebyli tam, kde jsme.