Dokáže pouhá pasta skutečně vybělit zuby?

Reklamy na přípravky na zuby vypadají vždy lákavě. Ukazují nám, že když budeme používat jejich produkt, budeme mít bezchybný úsměv jako hollywoodské hvězdy. Jenže to je jen pouhý marketingový tah. Ve skutečnosti to tak vůbec nefunguje, což už jste možná také zjistili. Lidé jsou často zklamáni, že zaplatili hodně peněz a zuby mají téměř stejný odstín. Jenže více od nich chtít bohužel nemůžete.

Z technik, které lze k tomuto účelu využít je ideální navštívit odborníka. Domácí bělení není nejlepším řešením, zejména pokud skutečně nevíte, co děláte. Bělení zubů v Liberci u 2K DENT přinese kýžené výsledky během pár sezení, a to díky moderním a zdravotně šetrným metodám. Pokud tedy chcete mít nádherný úsměv, navštivte odborníka v místě svého bydliště.

Hollywoodský úsměv

Stačí běžná pasta?

Odborníci se rozhodli testovat celkem patnáct přípravků na čištění zubů, přičemž některé byly běžné, jiné naopak s bělicím účinkem. Dobrovolníci používali daný typ po dobu jednoho měsíce a poté dentisté zhodnotili výsledky. Byly poměrně šokující, protože všichni dobrovolníci dopadli téměř stejně bez ohledu na to, jaký typ produktu používali.

Pigmentové skvrny

Faktem zůstává, že ani speciální pasty zázraky neumí. Jsou totiž založeny na principu, kdy odstraňují z povrchu pigment, který vzniká zejména při kouření, pití kávy, zeleného nebo černého čaje. V tomto případě pozitivní výsledky uvidíte a budete mít pocit, že je odstín světlejší. Pravdou ale je, že se tak zbavujete jen tmavého pigmentu, který obsahují vaše oblíbené neřesti.

Kartáček zubní pasta

Nejlepší zboží

Ideální je, když pasta co nejvíce redukuje pigmentové skvrny a zároveň neobrušuje sklovinu. Podle průzkumu se tímto produktem stal Colgate Max White Expert White. Podobně dobré ale byly také Odol Whitening nebo Aquafresh Whitening Intense White. Máte-li zájem o redukci pigmentu, sáhněte po jednom z těchto typů. Máte-li ale zájem o skutečné zlepšení, zajděte si k odborníkovi.