Kam se všemi věcmi?

Také je Vám tak blízký problém s nedostatkem místa? Zvláště máme-li vícečlennou domácnost, myslíme si někdy, že se nám do bytu vše nevejde a budeme muset snad něco z té přemíry bot, šatstva, sportovního vybavení a dalších nezbytností přemístit do sklepa. A k tomu ještě zásoba hygienických potřeb, nejrůznějších nepostradatelných písemností a dokladů hrozí proměnit náš domov v nepřehledný chaos různých drobností. Ale jen tehdy, pokud pro ně nevytvoříme úložné prostory, jenž budou vypadat atraktivně a přitom nenápadně. Věřte, že sladit je perfektně s celým interiérem je opravdu možné.
 
KLASICKÉ SKŘÍNĚ
Skříně, tak jak je známe z dřívějška, mají již praktické otevírání, které ušetří mnoho prostoru. Můžete zvolit variantu otočnou, posuvnou, kyvnou či skládací podle svého vkusu. Skříně stojí nejčastěji u stěny místnosti nebo v rohu.
 
VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ
Každý kout a nestandardní prostor dokáží vyplnit vestavěné skříně, zhotovené na míru. Zvláště v malých bytech jsou hotovým zázrakem. Důležité je jejich vnitřní uspořádání se systémem polic, závěsných tyčí, pojízdných zásuvek a celé řady držáků a košů.
 
KOMODY
Nízké skříňky často s netradičním zpracováním hlubokých dvířek nepůsobí mohutně, a tak příjemně vyplní prostor, kde by velká skříň nevypadala dobře. Ramínka se šaty a kabáty do nich sice neumístíte, ale zato se do jejich zásuvek a polic vejde řada do komínků naskládaných svetrů, triček a prádla. 
 
ŠATNY
Kdo si může dovolit šatní místnost s převlékárnou, má prakticky po starosti. Toto komfortní řešení lze využít nejen v domech, ale i v menších bytech s využitím komory nebo delší chodby.
 
VZDUŠNÉ ŘEŠENÍ
Otevřené úložné prostorys teleskopickými věšáky a šatními tyčemi na kolečkách musí být uspořádány tak, aby nenarušovaly pořádek v bytě. Potom dobře plní i dekorativní funkci. NavícVaše oděvy větrají a máte k nim rychlý přístup.