Kde nejvíc poslouží menstruační kalhotky

Znáte některou z těch typicky „dětských“ anekdot, jak se dohadují tři kamarádi, kdo z nich má lepší automobil, anebo kdo z nich více strádal na dovolené? Pointa vždy spočívá v tom, trumfnout ostatní a překvapit něčím neobvyklým. V podobném duchu by se mohla odehrávat i epizoda, kterou popisují ženy či dívky v období menstruace. Muži si stěží dovedou představit, co je to za trable, zejména v okamžiku, kdy se chystáte na dovolenou, máte již zamluvený termín pobytu, a do toho vás navštíví to, co zrovna v lásce nemáte.

dívka v křesle

Ženskou menstruaci již desítky let provází různé pomůcky, zejména tampony a vložky, a některé z těchto výrobků se dokonce staly terčem sarkastického humoru, například „vložky Jauways“. Tamponové období je pro ženu vždy omezující a svazující, a zejména dovolená je pak prožitá spíše jako kompromis, nežli naprosté uvolnění a pocit dokonalého klidu a pohody.

Nenechte se srážet kompromisem, když existuje možnost, jak se mu vyhnout. Zaměřte se na menstruační kalhotky, jejichž věhlas na základě osobních zkušeností se již šíří světem raketovou rychlostí. Vše o nákupu těchto výrobků se dozvíte na webových stránkách a zjistíte tam, jak se také správně využívají, a jaké jsou jejich hlavní přednosti. A kde nejvíc oceníte jejich přítomnost?

jízda na kole

Na vodácké akci – vodáci si dovedou vychutnat pobyt v přírodě velmi důkladně, protože přítomnost záporných iontů v okolí říčních toků stěží nahradíte něčím jiným, snad jen pobytem u vodopádů nebo rozbouřeného moře. Byla by škoda zůstat v pozadí a nepřijímat veškeré rozkoše, co splouvání řek provází.

Na cyklistickém výletu – aktivní sportování v přírodě – na souši je další možností, kde se menstruační kalhotky uplatní. Zejména pohyb je pro ženu s menstruací nepříjemný a s kalhotkami zažijete zcela odlišný pocit, než s obvyklými pomůckami.

Na dovolené s dětmi a s partnerem – mnohé ženy bývají v období menstruace podrážděné a nesvé, a ani vložky, ani tampony situaci nezlepší. Kalhotky vám pomohou lépe se soustředit nejen na sebe, ale i na partnera a na děti, s nimiž trávíte společné chvíle, a vaše společná dovolená pak bude mít příjemnější průběh.