Nakupujte výhodně z Číny!

Chcete levný internetový obchod, kde najdete absolutně vše? Aliexpress je tím pravým! Na tomto eshopu naleznete vše od elektroniky, přes oblečení až po věci pro vaše mazlíčky. Najdete zde stovky nejrůznějších kategorií a produktů, které nabízí různí prodejci.
tlačítkové mobily
Doprava zdarma
Velkou výhodou nakupování na Aliexpressu je poštovné zdarma. Tuto možnost však nenabízí všichni prodejci.  U dopravy zdarma je doba doručení přibližně 20 dní, pokud chcete balíček doručit rychleji, můžete si připlatit rychlejší formu doručení.

Platba kartou
Zboží na Aliexpressu si zaplatíte hned při jeho objednání. Bezpečně pomocí své platební karty. Vše je řádně zabezpečeno, takže se nemusíte ničeho bát.
prst na košíku
Clo a DPH
Při nákupu hodnotnějších věcí mějte na paměti nutnost uhradit Clo a DPH. Jestliže hodnota vašeho balíčku nepřesahuje 22 EUR je zásilka zproštěna těchto povinností. Pokud váš balík přesahuje částku 22 EUR, ale nepřesahuje 150 EUR, musíte zaplatit DPH. V případě, kdy je váš balík hodnotnější než 150 eur platíte i CLO i DPH!

Možnost vrácení peněz
Pokud vám zboží přijde poškozené, jiné nebo dokonce vůbec nedorazí je zde velmi propracovaný systém ochrany zákazníka. Po vypršení dodací lhůty máte 15 dní na otevření sporu. Zde uvedete důvod, proč spor otevíráte, po kontrole vám jsou peníze bez problémů vráceny.

Neumíte anglicky? Nezoufejte
Aliexpress nabízí možnost výběru hned z několika jazyků. Čeština mezi ně bohužel nepatří, ale nesmutněte. Vpravo nahoře lze nastavit překlad stránky pomocí Google překladače, který vám tento eshop přeloží i do češtiny.  Některé překlady jsou trochu krkolomné, ale bohatě postačí.
budík a peníze
Vše levněji než tady
Ať už hledáte na Aliexpressu cokoli, vždy vás to bude stát méně. V současnosti se objevilo několik obchodů, které nabízejí produkty právě z Ali, ale ceny jsou mnohonásobně vyšší! Proto neváhejte a objednejte si zboží z Číny sami.