Ubytování v ubytovnách Praha může být výchozím bodem na zajímavý výlet

Že je Praha stověžatá, matkou měst a srdcem Evropy bylo známo již před staletími, a dokonce i hitlerovští okupanti ji považovali za jedno z nejkrásnějších míst na http://cizinci.nidv.cz/metodicky-material-vyuku-deti-odlisnym-materskym-jazykem/ „starém kontinentu“. Je zde k vidění tolik krás, že bychom je nemohli všechny během jediného dne shlédnout. Praha je také působivá svými překrásnými výhledy a na jeden z nich bychom vás rádi pozvali. Pokud si výlet rozložíte do více dnů a spojíte jej s ubytováním, například v klidném prostředí na okraji města s veškerým komfortem v ubytovnách Praha , můžete v našem hlavním městě prožít nezapomenutelné chvíle a vyhnout se davům turistů, které proudí v historickém jádru města. holubi ve Zlaté uličce

Nezapomenutelný pohled z terasy Národního zemědělského muzea

Národní technické muzeum je častým předmětem školních exkurzí a je jednou z nejznámějších muzejních budov v České republice. Najdete ji v pražské čtvrti Letná, nedaleko od Letenského tunelu a frekventované křižovatky ulic Milady Horákové a Korunovační. V jejím těsném sousedství se však nachází další muzejní budova, poměrně málo známá, a zaměřená tentokrát trochu odlišným směrem – na zemědělství. Objekt je součástí většího celku Národního zemědělského muzea s pobočkami v Čáslavi, v Ostravě, ve Znojmě, ve Valticích, a na zámcích Ohrada u Hluboké nad Vltavou a Kačina.
Před několika lety podstoupila budova v Praze rozsáhlou rekonstrukci včetně zastřešení a spolu s tím vznikl zajímavý projekt – část expozice přímo na střeše. Je odtud fantastický kruhový pohled na Prahu, dokonce je označován za jeden z nejúžasnějších, protože odtud máte jako na dlani takříkajíc celou historickou část města.zimní trhy na Staroměstském náměstí
Přímo na střeše je vysázen okrasný trávník, záhony s překrásnými květinami a pěstují se zde nejvýznamnější zemědělské plodiny, které zvláště mladá generace vůbec nezná, např. pohanka, odrůda špaldy, oves, mák setý nebo proso. K vyhlídce vedou klasické schody, anebo je možné použít bezbariérový výtah.
Pohled na hlavní město z ptačí (střešní) perspektivy určitě stojí za to a pobyt mezi živými rostlinami vás doslova nabije energií.